Poniedziałek, Marzec 18, 2019

Poniedziałek, Marzec 4, 2019, 13:16 | Brak komentarzy »

18 lutego 2019 roku uczniowie klas VIII Szkoły Podstawowej nr 3 w Olkuszu wzięli udział w I zimowym rajdzie po Pustyni Błędowskiej, pod opieką Pań: Anny Pałki, Lucyny Kajdy i Anny Gręda.

Poniedziałek, Marzec 4, 2019, 13:01 | Brak komentarzy »

Wyróżnienie w FINALE KONKURSU RECYTATORSKIEGO otrzymała Magdalena Bielach, uczennica klasy 3 Naszej Szkoły.

Poniedziałek, Luty 25, 2019, 13:20 | Brak komentarzy »

19 lutego 2019 roku naszą szkołę odwiedzili niezwyczajni goście, a mianowicie przedszkolaki i ich rodzice (opiekunowie). Spotkanie rozpoczęło się o godz.16:00.
Pani dyr. Edyta Gil oficjalnie przywitała przybyłych gości i przedstawiła ofertę naszej szkoły.

Poniedziałek, Luty 25, 2019, 12:48 | Brak komentarzy »

W piątek 22. lutego odbyło się naszej szkole pasowanie na czytelnika. Uroczyste włączenie uczniów w poczet czytelników , to już wieloletnia tradycja naszej szkoły.

Poniedziałek, Luty 25, 2019, 12:45 | Brak komentarzy »

Walentynki upłynęły w naszej szkole w kolorach czerwieni oraz atmosferze miłości i przyjaźni. Samorząd Uczniowski jak zwykle zorganizował zabawy związane z Dniem Zakochanych.

Poniedziałek, Luty 25, 2019, 12:26 | Brak komentarzy »

W walentynkowe zabawy włączyła się również biblioteka szkolna. Już kilka tygodni wcześniej zostały zaprezentowane najpiękniejsze wiersze miłosne wybitnych polskich poetów i poetek.