Piątek, Kwiecień 27, 2018

środa, Kwiecień 18, 2018, 22:55 | Brak komentarzy »
W piątek 13. kwietnia miała miejsce w naszej szkole kolejna wieczornica patriotyczna zorganizowana w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości, w 78. rocznicę zbrodni katyńskiej, tym razem adresowna do uczniów klas 6-tych.

Piątek, Kwiecień 6, 2018, 23:03 | Brak komentarzy »

26 i 27 marca w naszej szkole dla wszystkich uczniów zostały zorganizowane zajęcia z programowania. Zajęcia wprowadziły uczniów w świat robotyki i programowania.

Piątek, Kwiecień 6, 2018, 22:13 | Brak komentarzy »
15 marca tego roku zabieliło się w świetlicy. Ale nie z powodu przedłużającej się zimy. Stało się tak za sprawą oryginalnej dekoracji, której motywem przewodnim były piękne śnieżnobiałe łabędzie. Dekoracja ta posłużyła za tło do inscenizacji

Piątek, Marzec 23, 2018, 12:16 | Brak komentarzy »

Piątek, Marzec 23, 2018, 12:14 | Brak komentarzy »

Niektórzy uczniowie klas siódmych piątkowy wieczór – 16 marca – spędzili w szkole, ponieważ nauczycielki historii i języka polskiego zorganizowały dla nich wieczór filmowy.

Wtorek, Marzec 20, 2018, 22:00 | Brak komentarzy »
Z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował plebiscyt na najfajniejszą dziewczynę. W konkursie mogła uczestniczyć każda młoda kobietka z klas IV - VII, o ile została zgłoszona przez szkolnych kolegów. Chłopcy stanęli przed zadaniem prawie niemożliwym, bo pięknych dziewcząt w naszej szkole nie brakuje i w związku z tym, którą wybrać?