Szkoła Podstawowa   nr 3

środa, Wrzesień 18, 2019

Niedziela, Czerwiec 16, 2019, 16:12 | Brak komentarzy »

Z radością informujmy o wynikach konkursu profilaktycznego „Zachowaj Trzeźwy umysł-chce mi się chcieć". Uczniowie klas I-III wykonywali prace plastyczne „Mój sposób na nudę", uczniowie klas starszych inne formy wyrazu artystycznego. Były to: prace literackie, prezentacje multimedialne, kompozycje przestrzenne.

Niedziela, Czerwiec 16, 2019, 16:06 | Brak komentarzy »

23.05.2019 r. odbył się Memoriał Juliana Kazibuta w Piłce Ręcznej chłopców. Nasza szkoła w składzie: Błaszczykiewicz Oskar, Banek Jakub, Motyka Alan, Wiercioch Antoni, Wiercioch Bartosz, Gajda Piotr, Pająk Tomasz, Imielski Kacper zajęła I miejsce pokonując 10 drużyn z całego Powiatu Olkuskiego.

środa, Czerwiec 12, 2019, 18:09 | Brak komentarzy »
Z powodu wysokiej temperatury Dyrektor Szkoły informuje, że w dniach 13 i 14 czerwca 2019 r zajęcia dydaktyczne zostają skrócone.

Poniedziałek, Czerwiec 10, 2019, 08:52 | Brak komentarzy »

31 maja w naszej szkole odbyła się akademia okazji Święta Szkoły i Dnia Patrona. Na sali gimnastycznej zgromadzili się nauczyciele, uczniowie, rodzice i zaproszeni goście z Komendy Powiatowej Policji oraz Poradni
Psychologiczno – Pedagogicznej w Olkuszu.

Poniedziałek, Czerwiec 10, 2019, 08:48 | Brak komentarzy »

Uczennica klasy 7b Izabela Zwolińska zdobyła wyróżnienie w IV edycji Konkursu Poetyckiego im. Anny Piątek dla uczniów szkół podstawowych powiatu olkuskiego.

Poniedziałek, Czerwiec 10, 2019, 08:35 | Brak komentarzy »

4 czerwca 2019 r. klasa 2 a pojechała na wycieczkę do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Olkuszu. Tam wzięli udział w zajęciach edukacyjnych Uniwersytetu prof. Wodniczka. W czasie zajęć uczniowie dowiedzieli się dlaczego woda jest ważna i jak chronić jej zasoby.