Wtorek, Październik 17, 2017

środa, Wrzesień 13, 2017, 18:09 | Brak komentarzy »
Szanowni Państwo.
Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Marcina Biema w Olkuszu serdecznie dziękuje nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, rodzicom oraz uczniom, którzy włączyli się do przygotowania Uroczystości Miejsko – Gminnego Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2017/2018 w naszej szkole.

Niedziela, Wrzesień 10, 2017, 23:36 | Brak komentarzy »

Po słonecznych wakacjach 324 wypoczętych uczniów wróciło do szkoły. Zostali powitani przez panią dyrektor Małgorzatę Goc, panią wicedyrektor Edytę Gil, nauczycieli uczących w poprzednim roku oraz tych, którzy rozpoczęli pracę w Szkole Podstawowej nr 3:

Wtorek, Sierpień 29, 2017, 23:01 | Brak komentarzy »
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017 / 2018
dla uczniów klas 1-7
odbędzie się 4 września 2017 roku
o godzinie 9:00

Sobota, Lipiec 1, 2017, 20:58 | Brak komentarzy »
23 czerwca do historii przeszedł kolejny rok szkolny, 59. rok w naszej szkole. Rok nietypowy, ponieważ, w związku z reformą systemu edukacji, nie żegnaliśmy absolwentów. Uczniowie klas szóstych będą kontynuować naukę w klasie siódmej.
Jak zawsze uroczyste zakończenie stało się okazją do podziękowania wszystkim, którzy pracowali na sukces szkoły – nauczycielom, uczniom i rodzicom.

Wtorek, Czerwiec 27, 2017, 22:36 | Brak komentarzy »
„...bo trud i wytrwała praca zawsze się opłaca". Może brzmią te słowa nazbyt górnolotnie, ale nie można im zaprzeczyć . Doświadczyli tego uczniowie naszej szkoły – laureaci różnych konkursów i przeglądów.

Czwartek, Czerwiec 22, 2017, 10:32 | Brak komentarzy »
W dniu 16 marca 2017 roku odbył się w naszej szkole niecodzienny konkurs - Międzynarodowy „Kangur Matematyczny". Adresowany jest on do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, od klasy drugiej szkoły podstawowej do klas maturalnych w liceach i technikach.