Niedziela, Lipiec 22, 2018

środa, Czerwiec 13, 2018, 21:38 | Brak komentarzy »

05 czerwca 2018 r. uczniowie klas: II, IIIa, IIIb, IIIc pojechali na wycieczkę do Krakowa. Wędrując ulicami królewskiego miasta poznali tajemnice i legendy związane z najstarszymi zakątkami Rynku Głównego. Przemierzając Wzgórze Wawelskie, mali turyści dowiedzieli się kto założył Kraków, gdzie mieszkali i bawili się królowie, jak uciszono słynną gadatliwą głowę wawelską i kto zwyciężył smoka całożercę.

Poniedziałek, Czerwiec 11, 2018, 10:38 | Brak komentarzy »

16 marca i 25 maja Szkolne Koło Wolontariatu wspólnie z Samorządem Uczniowskim zorganizowało na terenie naszej szkoły akcję „Kup muffinę, wesprzyj bezdomną zwierzynę". Zebrane pieniążki zostały przekazane na rzecz Komitetu Pomocy Zwierzętom Fundacji Przystań Ocalenie.

Niedziela, Czerwiec 10, 2018, 23:53 | Brak komentarzy »
Zgodnie z tradycją naszej szkoły corocznie obchodzimy Święto Szkoły i Patrona połączone z pokazem umiejętności przygotowanym przez utalentowanych uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Olkuszu. Tegoroczna uroczystość odbyła się 30 maja.

Niedziela, Czerwiec 10, 2018, 23:23 | Brak komentarzy »
Uczniowie naszej szkoły bardzo licznie biorą udział w różnych konkursach matematycznych. Atrakcyjne zadanie konkursowe popularyzują wiedzę matematyczną, mobilizują do rozwijania zainteresowań, umożliwiają sprawdzenie umiejętności i stwarzają szansę zdobycia nagród.

Niedziela, Czerwiec 10, 2018, 23:20 | Brak komentarzy »

22 maja 2018 roku uczniowie klas I a i I b wyruszyli na wycieczkę do Jaworzna, gdzie na polanie swój obóz mają Indianie. Na wzgórzu wśród polskich lasów postawiono wioskę indiańską.

Niedziela, Czerwiec 10, 2018, 23:18 | Brak komentarzy »
17 maja o godzinie 17.00 na spotkaniu członków Klubu Osiedlowego "Krecik" na Osiedlu Młodych odbyło się ogólnopolskie czytanie fragmentów książek Małgorzaty Musierowicz pod hasłem Ogólnopolskie Czytanie Jeżycjady.