Szkoła Podstawowa   nr 3

Niedziela, Lipiec 21, 2019

Poniedziałek, Czerwiec 10, 2019, 08:52 | Brak komentarzy »

31 maja w naszej szkole odbyła się akademia okazji Święta Szkoły i Dnia Patrona. Na sali gimnastycznej zgromadzili się nauczyciele, uczniowie, rodzice i zaproszeni goście z Komendy Powiatowej Policji oraz Poradni
Psychologiczno – Pedagogicznej w Olkuszu.

Poniedziałek, Czerwiec 10, 2019, 08:48 | Brak komentarzy »

Uczennica klasy 7b Izabela Zwolińska zdobyła wyróżnienie w IV edycji Konkursu Poetyckiego im. Anny Piątek dla uczniów szkół podstawowych powiatu olkuskiego.

Poniedziałek, Czerwiec 10, 2019, 08:35 | Brak komentarzy »

4 czerwca 2019 r. klasa 2 a pojechała na wycieczkę do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Olkuszu. Tam wzięli udział w zajęciach edukacyjnych Uniwersytetu prof. Wodniczka. W czasie zajęć uczniowie dowiedzieli się dlaczego woda jest ważna i jak chronić jej zasoby.

Piątek, Czerwiec 7, 2019, 13:56 | Brak komentarzy »

Od 2016 do 2018 roku uczniowie klasy 1,2 i obecnej 3 uczestniczyli w innowacyjnym projekcie edukacyjnym. W projekcie „MYŚLĘ, DECYDUJĘ, DZIAŁAM – FINANSE DLA NAJMŁODSZYCH" uczestniczyło 44 nauczycieli wraz z 803 uczniami, którzy wzięli udział w 3 konkursach i zrealizowali 72 godziny zajęć z edukacji finansowej w 9 obszarach tematycznych.

Piątek, Maj 31, 2019, 12:56 | Brak komentarzy »

16 maja 2019r. w SP Nr 9 w Olkuszu odbył się Powiatowy Konkurs Ekologiczny pt. „Segregujesz – Ziemię ratujesz!"w ramach obchodów Powiatowego Dnia Ziemi 2019.

Piątek, Maj 31, 2019, 12:11 | Brak komentarzy »

Uroczyste podsumowanie XVI Miejsko-Gminnego Konkursu „Żyj oszczędnie i w zgodzie z przyrodą" odbyło się 16 maja 2019r. w SP Nr 9 w Olkuszu podczas obchodów Powiatowego Dnia Ziemi 2019. Nasza uczennica JULIA MASTERNAK zajęła II miejsce.