Szkoła Podstawowa   nr 3

Wtorek, Listopad 19, 2019

Poniedziałek, Listopad 4, 2019, 08:41 | Brak komentarzy »

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Marcina Biema w Olkuszu są już pełnoprawnymi uczniami.

Poniedziałek, Listopad 4, 2019, 08:35 | Brak komentarzy »
W piątek, 18 października 2019r. młodzież naszej szkoły wraz z opiekunami wzięła udział w XXIV Rajdzie Górskim organizowanym przez Koło Opiekunów SKKT przy PTTK w Olkuszu. Tegorocznym celem naszego rajdu było najwyższe wzniesienie Pasma Czantorii w Beskidzie Śląskim - Wielka Czantoria (995 m n.p.m.).

Wtorek, Październik 29, 2019, 21:17 | Brak komentarzy »
4 listopada 2019 r. odbędzie się w szkole planowany
Dzień Otwarty
wychowawcy klas zapraszają rodziców
na zebrania o godzinie 16:00
Spotkania z nauczycielami od godziny 16:30 do 17:30

Wtorek, Październik 29, 2019, 21:10 | Brak komentarzy »
Zgodnie z zarządzeniem nr 2//2019/2020
Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marcina Biema w Olkuszu
z dn. 26 września 2019 r. w sprawie organizacji roku szkolnego informujemy iż w dniach 31 października
organizowane będą zajęcia wychowawczo - opiekuńcze .
Szkoła zapewnia opiekę w świetlicy szkolnej w godzinach od 8:00 do 15:00
W tych dniach obiady nie będą wydawane.

Poniedziałek, Październik 21, 2019, 16:16 | Brak komentarzy »

15 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Na sali gimnastycznej zebrali się nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie.

środa, Październik 16, 2019, 13:12 | Brak komentarzy »
11 października uczniowie klas szóstych wraz z wychowawcami uczestniczyli
w wycieczce do Chorzowa. Podczas wyjazdu dzieci odwiedziły Teatr Rozrywki, w którym mogły podziwiać musical pt. „Zorro". Młodzież była zachwycona wspaniałą grą aktorów, barwnymi strojami, tańcem oraz śpiewem artystów występujących na scenie.