Sobota, Styczeń 19, 2019

środa, Grudzień 26, 2018, 12:09 | Brak komentarzy »

W dniach od 18 do 20 grudnia uczniowie naszej szkoły pisali próbny egzamin ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

środa, Grudzień 26, 2018, 12:04 | Brak komentarzy »

Dnia 17 grudnia uczniowie klas 4-6 uczestniczyli w spektaklu teatralnym w olkuskim MOKu. Little Red Riding Hood (Czerwony Kapturek) to baśniowa historia, którą w polskiej wersji znamy z wielu literackich i teatralnych form.

Piątek, Grudzień 21, 2018, 09:46 | Brak komentarzy »

Piątek, Grudzień 21, 2018, 09:45 | Brak komentarzy »
   Nasza Szkoła NAJLEPSZA w POWIECIE!!! Zdobyliśmy I miejsce w powiecie, a 16 w województwie małopolskim (300 szkół) w Konkursie „ODBLASKOWA SZKOŁA". Koordynatorkami konkursu były: Pani Anna Pałka i Monika Bujas.

Piątek, Grudzień 21, 2018, 08:48 | Brak komentarzy »

17 grudnia 2018 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród konkursu Jesień grzyby niesie organizowanego przez Inspekcję Sanitarną w Olkuszu pod honorowym patronatem Wójta Gminy Bolesław i Wójta Gminy Klucze.

Wtorek, Grudzień 18, 2018, 20:15 | Brak komentarzy »

Już po raz drugi Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało akcję „Spraw dzieciom radość". Uczniowie mogli własnoręcznie wykonać kartki świąteczne dla chorych dzieci przebywających w szpitalach. Uczniowie, jak zawsze bardzo chętnie włączyli się w to przedsięwzięcie. Ich kartki są przepiękne.