Niedziela, Wrzesień 23, 2018

środa, Sierpień 29, 2018, 21:24 | Brak komentarzy »
Uroczyste rozpoczęcie
Roku Szkolnego 2018/2019
odbędzie się

3 września  2018 roku o godzinie 9:00

środa, Lipiec 11, 2018, 21:28 | Brak komentarzy »

środa, Lipiec 11, 2018, 20:49 | Brak komentarzy »

Piątek 22 czerwca to przez uczniów najbardziej oczekiwany dzień. Po dziesięciomiesięcznej pracy przyszła pora na zasłużony odpoczynek. Uczniowie, rodzice i nauczyciele zebrali się w sali gimnastycznej, aby uroczyście zakończyć rok szkolny.

środa, Lipiec 11, 2018, 20:28 | Brak komentarzy »
W drugim okresie roku szkolnego 2017/2018 Szkolne Igrzyska Sportowe przebiegały według zaplanowanego harmonogramu. Rywalizacja w poszczególnych dyscyplinach przebiegała na poziomach klas trzecich, drugich i pierwszych.

środa, Lipiec 11, 2018, 20:05 | Brak komentarzy »
14 czerwca 2018r. odbyła się klasowa wycieczka VI c do Wrocławia zorganizowana przez p.Ilonę Dybich i p.Agnieszkę Piątek przy pomocy wrocławskiego przewodnika. Wyruszyliśmy bardzo wcześnie, dzięki czemu już ok. 10:00 byliśmy pod wrocławskim zoo.

Wtorek, Lipiec 10, 2018, 21:29 | Brak komentarzy »
Kolejna edycja kampanii profilaktycznej „ Zachowaj Trzeźwy Umysł – Zadziwiam siebie, gdy siebie poznaję" obejmowała szereg działań nauczycieli według harmonogramu opracowanego przez pedagoga szkolnego. Były to zajęcia wychowawcze w oparciu o materiały otrzymane z Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu w postaci scenariuszy i ulotek.