Wtorek, Luty 20, 2018

środa, Styczeń 17, 2018, 22:29 | Brak komentarzy »
W poniedziałek 8 stycznia 2018 r. do naszej szkoły przyjechali zaproszeni aktorzy Renata NOWICKA i Andrzej JURCZYŃSKI z przedstawieniem o Adamie Mickiewiczu. Wcielili się w role naszego wieszcza narodowego i jego żony Celiny.

Piątek, Styczeń 5, 2018, 20:41 | Brak komentarzy »

Dnia 22 grudnia 2017, jak co roku, w naszej szkole odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe. Wszystkie klasy wraz z wychowawcami o wyznaczonej godzinie udały się na salę gimnastyczną, na której odbyło się przedstawienie, w tym roku pod hasłem „Nauczmy się kochać ludzi- Maleńka przyszła Miłość". Sala została specjalnie przygotowana na tę uroczystość.

Czwartek, Grudzień 21, 2017, 22:04 | Brak komentarzy »

Czwartek, Grudzień 21, 2017, 22:03 | Brak komentarzy »

Dnia 17 grudnia 2017 roku uczniowie naszej wzięli udział w szkolnym etapie konkursu kaligraficznego. Spośród osób biorących udział w kategorii klas 1-3 najlepiej napisała tekst uczennica klasy 3a – Julia Żurek. W kategorii klas 4-7 zwyciężyła uczennica klasy 6a – Emilia Parzych.

Czwartek, Grudzień 21, 2017, 21:59 | Brak komentarzy »
„Pomaganie jest dobre. Pomaganie jest ważne. Pomagać może każdy i wszędzie. Każda pomoc jest wartościowa. Warto pomagać nie tylko dla innych, ale także dla siebie. Pomaganie zmienia świat na lepsze. Każdy gest, nawet najdrobniejszy... zmienia świat, czyjś świat".

Poniedziałek, Grudzień 11, 2017, 20:56 | Brak komentarzy »
Nie od dzisiaj wiadomo, iż nasza kondycja fizyczna wpływa na stan umysłu i na odwrót. Ważne jest również odżywianie m.in. 5 porcji warzyw i owoców. Owoc, warzywo lub sok ze świeżych owoców stanowią doskonałą przekąskę w trakcie pracy czy nauki.