Piątek, Kwiecień 27, 2018

Czwartek, Kwiecień 26, 2018, 09:15 | Brak komentarzy »
Zgodnie z zarządzeniem NR 3/2017/2018
Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marcina Biema w Olkuszu
z dn. 29 wrzesnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego
informujemy iż w dniach 30 kwietnia, 2 i 4 maja organizowane .bedą zajęcia wychowawczo - opiekuńcze
Szkoła zapewnia opiekę na świetlicy
w godzinach od 8:00 do 15:00
W tych dniach obiady nie będą wydawane.

środa, Kwiecień 25, 2018, 23:46 | Brak komentarzy »
23 kwietnia 2018 r. – w Światowym Dniu Książki i Praw Autorskich – Julia Masternak z klasy Va wraz z opiekunem, p. mgr Agnieszką Piątek, odebrała nagrodę za udział w kolejnej edycji Małopolskiego Konkursu Drzewo Recenzji 2018. Warto czy nie warto przeczytać? Konkurs został zorganizowany przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie oraz Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich, a jego celem jest rozwijanie aktywności twórczej dzieci i młodzieży w dziedzinie literatury oraz rozbudzanie zainteresowań czytelniczych.

Wtorek, Kwiecień 24, 2018, 22:42 | Brak komentarzy »
17 kwietnia- w miesiącu szczególnie poświęconym książce, bowiem 2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki dla Dzieci a 23 kwietnia Międzynarodowy Dzień Książki i Praw Autorskich, odbyła się uroczystość pasowania na czytelnika.

Poniedziałek, Kwiecień 23, 2018, 21:41 | Brak komentarzy »

Z okazji obchodzonej w tym roku 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie klas IV- VII 20 kwietnia 2018 r. wzięli udział w żywej lekcji historii zaprezentowanej przez grupę „Rekonstrukto" z Dębina.

Piątek, Kwiecień 20, 2018, 23:08 | Brak komentarzy »

13 kwietnia klasa I a, natomiast 16 kwietnia klasa I b wzięły udział w zajęciach bibliotecznych organizowanych przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Olkuszu w ramach projektu "Nasza Niepodległa". Celem tego projektu jest wspieranie postaw patriotycznych młodego pokolenia i pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa naszej ojczyzny w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

środa, Kwiecień 18, 2018, 23:10 | Brak komentarzy »
W poniedziałek 16 kwietnia klasy 6a i 6b pojechały do Zakładu Gospodarki Komunalnej w Bolesławiu, gdzie przywożone są śmieci z kilku gmin. Uczniowie mogli zobaczyć, jak segreguje się odpady, obejrzeli prezentację o pracy ludzi oraz film ekologiczny o smogu.