Piątek, Kwiecień 27, 2018

Wtorek, Marzec 20, 2018, 21:22 | Brak komentarzy »

W zimowe, piątkowe, jeszcze feryjne popołudnie, 23 lutego do bolesławskigo dworku licznie przybyli młodzi i starsi uczestnicy Ogólnopolskiego Konkursu. W tym bowiem dniu zaplanowano ogłoszenie wyników.

Czwartek, Marzec 15, 2018, 13:15 | Brak komentarzy »
„Chodź pomaluj mi życie
Niech świat mój się zarumieni,
Niech mi zalśni w pełnym słońcu
Kolorami całej Ziemi."
Tymi słowami piosenki uczniowie naszej szkoły podkreślili znaczenie i wyjątkowość wszystkich Pań podczas spotkania z okazji Dnia Kobiet w Klubie Osiedlowym „Przyjaźń" .

Poniedziałek, Marzec 12, 2018, 13:36 | Brak komentarzy »

6 marca 2018 roku to wyjątkowy dzień dla naszej szkoły. Tego dnia licznie zawitali do nas mali goście wspólnie ze swoimi rodzicami (opiekunami). Początek spotkania rozpoczął się o godz. 16. 00 oficjalnym powitaniem przez Panią dyrektor mgr Małgorzatę Goc, która przedstawiła ofertę naszej szkoły.

Sobota, Marzec 3, 2018, 22:49 | Brak komentarzy »

XVII edycja Miejsko-Gminnego Konkursu Języka Polskiego odbyła się pod hasłem: „...aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa..."
Jako temat przewodni konkursu organizatorki ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Olkuszu wybrały film.

Poniedziałek, Luty 26, 2018, 19:57 | Brak komentarzy »
5 lutego w poniedziałek klasy Ia i Ib wzięły udział spotkaniu z przedstawicielami Policji. Podczas spotkania policjanci rozmawiali z uczniami na temat bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych, w związku z rozpoczynającymi się w naszym województwie feriami.

Poniedziałek, Luty 26, 2018, 19:47 | Brak komentarzy »
W pierwszym okresie roku szkolnego 2017/2018 Szkolne Igrzyska Sportowe przebiegały według zaplanowanego harmonogramu. Rywalizacja w poszczególnych dyscyplinach przebiegała na poziomach klas trzecich, drugich i pierwszych.