Szkoła Podstawowa   nr 3

Niedziela, Lipiec 21, 2019

Piątek, Maj 24, 2019, 09:59 | Brak komentarzy »

Jesienią ubiegłego roku uczniowie klas ósmych uczestniczyli w XI edycji kampanii społecznej „NO PROMIL-NO PROBLEM", która miała na celu przeciwdziałanie zagrożeniom dla bezpieczeństwa na drodze.

Czwartek, Maj 23, 2019, 13:50 | Brak komentarzy »

KASPIAN RUDAWSKI uczeń klasy 3 ZDOBYŁ II MIEJSCE W POWIECIE, A III W GMINIE W KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM. 26 kwietnia 2019 roku w Szkole Podstawowej w Bolesławiu odbyły się eliminacje powiatowe XIX edycji Konkursu „Mały Mistrz Ortografii Powiatu Olkuskiego".

Czwartek, Maj 23, 2019, 12:13 | Brak komentarzy »

"Nasza" Olga Jochymek z klasy 7b po raz drugi zajęła I miejsce w Powiatowym Maratonie Języka Angielskiego. Olga pokonała 40 najlepszych uczniów ze szkół podstawowych z całego powiatu. W pierwszym etapie uczniowie rozwiązywali test gramatyczny, następnie zmagali się z zadaniami słuchowymi, a na koniec zostały przetestowane ich umiejętności konwersacyjne.

Czwartek, Maj 9, 2019, 12:46 | Brak komentarzy »

Drużyna kobiet UKS Czarny Koń Olkusz w składzie Barbara Goraj  (uczennica SP3  Olkusz) i Dorota Kika zdobyła złoty medal na Drużynowych Mistrzostwach Polski w szachach błyskawicznych, rozegranych w Katowicach w dniu 13.04.2019 r.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czwartek, Maj 9, 2019, 08:43 | Brak komentarzy »

Tradycją biblioteki w Szkole Podstawowej nr 3 w Olkuszu stały się coroczne konkursy poświęcone twórczości wybitnych pisarzy. W tym roku byli to autorzy nieustannie poczytnej serii o Mikołajku- Rene Goscinny i Jean- Jacques Sempe.

środa, Maj 8, 2019, 12:48 | Brak komentarzy »
13 maja 2019 r. odbędzie się w szkole planowany
Dzień Otwarty