Niedziela, Lipiec 22, 2018

Poniedziałek, Czerwiec 4, 2018, 13:37 | Brak komentarzy »
Organizator biegu serdecznie zaprasza do wyboru odcinka i rejestracji
na stronie
www.sztafetadiecezjalna.pl
Na stronie znaleźć będzie można także regulamin biegu i szczegółowe informacje.

Poniedziałek, Czerwiec 4, 2018, 13:34 | Brak komentarzy »
Szkoła to nie tylko nauka, odrabianie lekcji, konkursy, apele. Szkoła to także wycieczki, na które jedzie się z kolegami i nauczycielami po to, aby zobaczyć „kawałek świata" i dobrze się bawić.
Z takim założeniem pojechały na trzydniową wycieczkę do Szczawnicy klasy siódme wraz z opiekunkami p. Anną Pałką, p. Beatą Turską i p. Karoliną Kot.

Poniedziałek, Czerwiec 4, 2018, 13:32 | Brak komentarzy »
V Szkolny Festiwal Zdrowia już za nami. Ta cykliczna impreza odbyła się w tym roku szkolnym 23 maja. Tegoroczny festiwal poruszał dwie kwestie – wpływu zanieczyszczeń powietrza na nasze zdrowie oraz roli aktywności fizycznej w funkcjonowaniu naszego organizmu. Hasła przewodnie festiwalu nawiązywały bezpośrednio do poruszanych kwestii – SMOG albo ZDROWIE oraz BIEG PO ZDROWIE.

Poniedziałek, Czerwiec 4, 2018, 13:29 | Brak komentarzy »
19 maja obchodzony jest Dzień Dobrych Uczynków. Ustanowiono go 10 lat temu z inicjatywy fundacji ARKA. Pomysł, by chociaż jednego dnia w roku patrzeć bardziej na innych niż na siebie, jest godny pochwały, więc radzimy, jak możecie uczcić Dzień Dobrych Uczynków 2015. Z inicjatywą, aby 19 maja ustanowić Dzień Dobrych Uczynków, w 2005 roku wystąpiła Fundacja Ekologiczna Arka. Jej pomysł zyskał sporą popularność i do akcji przez lata włączało się wiele firm, instytucji i przede wszystkim zwykłych ludzi, chcących zrobić coś dobrego dla innych.

Poniedziałek, Czerwiec 4, 2018, 13:26 | Brak komentarzy »
W piątek 18 maja odbył się XXIII Pieszy Rajd Wiosenny pod hasłem: „Miejsca pamięci narodowej i pomniki ziemi olkuskiej w 100 rocznicę niepodległości". Celem rajdu jest propagowanie turystyki wśród młodzieży szkolnej oraz pogłębianie wiadomości z zakresu przyrody, krajoznawstwa i historii Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej.

Poniedziałek, Czerwiec 4, 2018, 13:23 | Brak komentarzy »
W bieżącym roku szkolnym, realizujemy nieodpłatny program edukacji cyfrowej Mega Misja z fundacji ORANGE. Działaniami objęte są dzieci w wieku 6- 10 lat w ramach zajęć świetlicowych i dydaktycznych. Naszym celem jest podniesienie wiedzy i cyfrowych kompetencji uczniów.