Sobota, Październik 20, 2018

Niedziela, Wrzesień 23, 2018, 11:19 | Brak komentarzy »
Dnia 18.09.2018r. odbyły się w naszej szkole pierwsze zebrania z rodzicami. Najpierw wszyscy zostali zaproszeni do sali gimnastycznej, gdzie przybyły z Komendy Powiatowej Policji gość - aspirant sztabowy Marcin Adamek poruszył problem odpowiedzialności prawnej rodziców za swoje pociechy oraz odpowiedzialności karnej małoletnich.

Niedziela, Wrzesień 23, 2018, 11:14 | Brak komentarzy »

Od września w naszej szkole ruszyły zajęcia w ramach projektu: „Ja wam pokażę – kreatywne dzieciaki!" Program inspirujących zajęć dodatkowych dla uczniów olkuskich szkół podstawowych" realizowanego w II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Niedziela, Wrzesień 23, 2018, 11:03 | Brak komentarzy »

20 września uczniowie kasy 7a wzieli udział w zajęciach pt.  "Nie kupuj kota w worku, czyli co należy wiedzieć o reklamie"  zorganizowanych przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Olkuszu.

Niedziela, Wrzesień 23, 2018, 10:51 | Brak komentarzy »
14 września 2018r. uczniowie klasy IIa, IIb i III wzięli udział w pikniku rodzinnym „Rodzina bez przemocy na sportowo", którego organizatorem był zespół Interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie działający przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Olkuszu – pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz.

Niedziela, Wrzesień 23, 2018, 10:50 | Brak komentarzy »
We wtorek 11 września naszą szkołę odwiedziła podkomisarz Katarzyna Matras z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu. . Celem przeprowadzonych zajęć było poszerzenie wiedzy wśród pierwszoklasistów na temat obowiązujących zasad bezpieczeństwa na ulicy, a także wdrażanie u dzieci obowiązku ich przestrzegania.

Niedziela, Wrzesień 23, 2018, 10:44 | Brak komentarzy »
„Posiadanie wiedzy to za mało.
Musimy ją wdrażać w życie.
Chęci to również za mało.
Musimy działać..." (Bruce Lee)