Poniedziałek, Grudzień 10, 2018

Czwartek, Listopad 8, 2018, 16:18 | Brak komentarzy »

Dnia 29.10.2018r. W Socjalizacyjnej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Olkuszu zorganizowano tradycyjną imprezę dla ulubionych nauczycieli z okazji ich minionego święta.
W tym roku zaproszenie uczniów przyjęły panie: Joanna Cioch, Dorota Harężlak i Urszula Ryza. Uroczystość odbyła się w klubie „Przyjaźń", gdzie serwowano ucztę dla ducha i dla ciała. Goście obejrzeli piękne przedstawienie na kanwie opowieści biblijnej, przekazano im chwytające za serce życzenia. Odbył się także seans filmowy, który miał na celu zaprezentowanieosobowości wychowanków.

Czwartek, Listopad 8, 2018, 13:08 | Brak komentarzy »
Dyrektor szkoly informuje, iż w związku z ustanowieniem dnia
12 listopada 2018 roku  Świętem Narodowym z okazji
Setnej Rocznicy Odzyskania
Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej
 Dzień Otwarty odbędzie się
13 listopada 2018 roku o godzinie 16:30
Zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów na spotkania z nauczycielami.

Czwartek, Listopad 8, 2018, 13:03 | Brak komentarzy »
Dyrektor szkoły informuje, iż zgodnie z Ustawą z dnia
7 listopada 2018 r. o ustanowieniu
Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej
12 listopada 2018 roku jest dniem wolnym
od zajęć dydaktyczno - opiekuńczych

Niedziela, Listopad 4, 2018, 19:46 | Brak komentarzy »

Powstanie Warszawskie zapisało się na kartach historii jako jedno z najważniejszych wydarzeń kształtujących polską tożsamość. Bohaterowie, którzy brali w nim udział, poświęcili młodość, by walczyć o naszą wolność.

Niedziela, Listopad 4, 2018, 19:41 | Brak komentarzy »
29.10.2018 r. w naszej szkole odbył się wielki finał konkursu Odblaskowa Szkoła. Uroczystość rozpoczęła się w sali gimnastycznej. Uczestniczyli w niej wszyscy uczniowie i nauczyciele, ale również zaproszeni goście. Byli to przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji: pani Marika Guzik- Gajda i pan Marcin Adamek oraz Grupa Olkuskich Motocyklistów z panem Rafałem Krzyszowskim.

Wtorek, Październik 30, 2018, 08:39 | Brak komentarzy »
Zgodnie z zarządzeniem NR 2//2018/2019
Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marcina Biema w Olkuszu
z dn. 26 wrzesnia 2018 r. w sprawie organizacji roku szkolnego informujemy iż w dniach 31 pażdziernika i 2 listopada organizowane będą zajęcia wychowawczo - opiekuńcze .
Szkoła zapewnia opiekę w świetlicy szkolnej w godzinach od 8:00 do 15:00
W tych dniach obiady nie będą wydawane.