Piątek, Kwiecień 19, 2019

Poniedziałek, Marzec 11, 2019, 08:51 | Brak komentarzy »

Poniedziałek, Marzec 4, 2019, 13:21 | Brak komentarzy »

Wiadomość z ostatniej chwili: dnia 11.02.2019r. dotarła do nas wspaniała wiadomość- nasza szkoła otrzymała zaszczytny tytuł „LIDERA BEZPIECZEŃSTWA" za realizację zadań „Programu Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa".

Poniedziałek, Marzec 4, 2019, 13:16 | Brak komentarzy »

18 lutego 2019 roku uczniowie klas VIII Szkoły Podstawowej nr 3 w Olkuszu wzięli udział w I zimowym rajdzie po Pustyni Błędowskiej, pod opieką Pań: Anny Pałki, Lucyny Kajdy i Anny Gręda.

Poniedziałek, Marzec 4, 2019, 13:01 | Brak komentarzy »

Wyróżnienie w FINALE KONKURSU RECYTATORSKIEGO otrzymała Magdalena Bielach, uczennica klasy 3 Naszej Szkoły.

Poniedziałek, Luty 25, 2019, 13:20 | Brak komentarzy »

19 lutego 2019 roku naszą szkołę odwiedzili niezwyczajni goście, a mianowicie przedszkolaki i ich rodzice (opiekunowie). Spotkanie rozpoczęło się o godz.16:00.
Pani dyr. Edyta Gil oficjalnie przywitała przybyłych gości i przedstawiła ofertę naszej szkoły.

Poniedziałek, Luty 25, 2019, 12:48 | Brak komentarzy »

W piątek 22. lutego odbyło się naszej szkole pasowanie na czytelnika. Uroczyste włączenie uczniów w poczet czytelników , to już wieloletnia tradycja naszej szkoły.