Poniedziałek, Marzec 18, 2019

Piątek, Marzec 15, 2019, 09:49 | Brak komentarzy »

Samorządowy Zespół Edukacji w Olkuszu – realizator projektu „Małopolskie Talenty - I i II etap edukacji - gmina Olkusz" we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 3 im M.Biema w Olkuszu ogłasza nabór uczniów zdolnych na zajęcia zwiększające kompetencje kluczowe.

Wtorek, Marzec 12, 2019, 16:46 | Brak komentarzy »
Już kolejny raz Nasza Szkoła włączyła się w działania związane z OGÓLNOŚWIATOWYM DNIEM BEZPIECZNEGO INTERNETU.
Przez ostatnie kilka miesięcy uczniowie Naszej Szkoły brali udział w lekcjach prowadzonych przez swoich wychowawców oraz w ramach lekcji informatyki, których celem było poszerzenie wiedzy na temat bezpiecznego korzystania z Internetu, uświadomienie zagrożeń i sposobów radzenia sobie z problemami wynikającymi z nieodpowiedniego użytkowania sieci.

Poniedziałek, Marzec 11, 2019, 13:11 | Brak komentarzy »

4 marca klasy II a, II b i III obejrzały w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu przedstawienie pt. " Kapelusz Pani Wrony" w wykonaniu Pracowni Teatralnej MOK.

Poniedziałek, Marzec 11, 2019, 12:58 | Brak komentarzy »

Szkolne Koło Wolontariatu przyłączyło się do akcji  zorganizowanej przez jednego z rodziców naszej szkoły. Przez cały miesiąc luty można było przynosić do szkoły: torby turystyczne, plecaki, słodycze (w każdej ilości), bony do sklepów odzieżowych, środki chemiczne (płyny do naczyń i do płukania), art. spożywcze (cukier, herbata, dżemy, makarony) kosmetyki, szampony, odżywki, pasty do zębów), sprzęt biwakowy (karimaty, śpiwory), bilety do kina, wejściówki.

Poniedziałek, Marzec 11, 2019, 08:51 | Brak komentarzy »

Poniedziałek, Marzec 4, 2019, 13:21 | Brak komentarzy »

Wiadomość z ostatniej chwili: dnia 11.02.2019r. dotarła do nas wspaniała wiadomość- nasza szkoła otrzymała zaszczytny tytuł „LIDERA BEZPIECZEŃSTWA" za realizację zadań „Programu Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa".