Sobota, Styczeń 19, 2019

środa, Styczeń 16, 2019, 12:54 | Brak komentarzy »

Tradycyjnie, tuż przed feriami w czwartek 10 stycznia odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów klas 5 - 8 naszej szkoły. Od samego rana o piękną dekorację sali gimnastycznej zadbała Rada Rodziców, która podjęła się organizacji całego balu karnawałowego.
W bajkowej scenerii, przy świetnej muzyce dzieci bawiły się wspaniale.

środa, Styczeń 16, 2019, 12:50 | Brak komentarzy »

Dnia 9 stycznia została zorganizowana przez Radę Rodziców zabawa karnawałowa dla uczniów z klas 1-4. Rodzice pięknie wystroili salę balonami i serpentynami. Za co serdecznie dziękujemy.
W tym dniu najmłodsi mieli okazję przebrać się za ulubione postaci z bajek, a więc swoją obecnością zaszczyciły nas: księżniczki, policjanci, koty, wróżki, rycerze i wiele, wiele innych zacnych gości.

Czwartek, Styczeń 10, 2019, 13:14 | Brak komentarzy »

W ramach akcji "Bezpieczne ferie 2019" ,
8 stycznia 2019 r. dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu odwiedzili najmłodszych uczniów naszej szkoły. Policjanci rozmawiali z uczniami I klas o bezpieczeństwie podczas zimowego wypoczynku. Przekazali również sposoby w razie wystąpienia zagrożenia: jak należy zachować się w sytuacji, gdy załamie się lód, w jakich miejscach zjeżdżać na sankach czy nartach itp.

Czwartek, Styczeń 10, 2019, 13:06 | Brak komentarzy »
Jest jeden szczególny dzień w roku w naszej tradycji, kiedy każdy zwykły człowiek ze czcią bierze do swych rąk kawałek białego i kruchego opłatka, by podzielić się z bliskimi, krewnymi, przyjaciółmi.
Tym dniem jest Wigilia. Wtedy jak w żaden inny dzień poddajemy się radosnemu nastrojowi oczekiwania oraz świętowania narodzin Zbawiciela a także refleksji i zadumy nad sobą i tym co możemy w nas zmienić na lepsze .

Niedziela, Styczeń 6, 2019, 17:38 | Brak komentarzy »

Z inicjatywy Aktywu Bibliotecznego 11 grudnia 2018 w naszej szkole został zorganizowany konkurs wiedzy o Harrym Potterze. . Bohater ten budzi nieustanne emocje u młodych czytelników i również  liczne grono naszych uczniów fascynuje ta postać.

Niedziela, Styczeń 6, 2019, 17:33 | Brak komentarzy »

19 grudnia 2018 odbyła się uroczystość wręczenia nagród w VIII Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Moje miasto i mój region w obiektywie: tradycja i kultura ziemi olkuskiej" organizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką Filia w Olkuszu . Nasza uczennica KATARZYNA SIOŁA- kl. 4c otrzymała WYRÓŻNIENIE. Nagrodzone zdjęcie pt. „Dawno, dawno temu..." przedstawiło fragment średniowiecznego grodziska z XIII wieku.