Piątek, Wrzesień 18, 2020, 15:31

1 września odbyło się rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/2021. Ze względu na pandemię uczniowie z każdej klasy mieli spotkanie o innej porze, przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa.

W tym dniu uczniowie klasy pierwszej po raz pierwszy przekroczyli próg szkoły. Pod opieką wychowawcy i w obecności jednego rodzica przeszli do sali gimnastycznej, gdzie powitała ich pani dyrektor Edyta Gil. Następnie złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Po złożeniu przyrzeczenia pani dyrektor Edyta Gil i pani dyrektor Joanna Cioch pasowały wszystkie dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im Marcina Biema w Olkuszu. Po ślubowaniu pierwszoklasiści otrzymali upominki,dyplomy i z wychowawcami udali się do swoich sal lekcyjnych.