Czwartek, Sierpień 27, 2020, 11:50
1 września 2020 roku rozpoczniemy nowy rok szkolny 2020/2021 stacjonarnie z zachowaniem wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września 2020 r. i  zorganizowane zostanie w następujący sposób:
Uczniowie klas pierwszych spotkają się z wychowawcami o godz.9.00
        • klasa 1a wejście główne
        • klasa 1b wejście boczne
1 września 2020 r. rodzic może towarzyszyć wyłącznie dziecku z klasy I.
Przyjmujemy zasadę, że jednemu dziecku może towarzyszyć jeden rodzic/opiekun.
Wszyscy rodzice/opiekunowie zobowiązani są do zakrywania ust i nosa (maseczka, przyłbica).
Uczniowie pozostałych klas od II do VIII spotkają się w przydzielonych salach lekcyjnych ze swoimi wychowawcami wg. następującego harmonogramu:
klasy II-III wchodzą do szkoły wejściem głównym
klasa II a – godz. 10.10 sala nr 41
klasa II b – godz. 10.20 sala nr 33
klasa III a – godz. 10.30 sala nr 39
klasa III b – godz. 10.40 sala nr 43
klasa III c – godz. 10.50 sala nr 40

klasy IV-VIII wchodzą do szkoły według porządku:
klasa IV a – godz. 9.10 sala 29 – uczniowie wchodzą wejściem głównym
klasa IV b – godz. 9.20 sala 27 – uczniowie wchodzą wejściem głównym
klasa V a – godz. 9.30 sala 30 – uczniowie wchodzą wejściem głównym
klasa VI a – godz. 9.40 sala 26 – uczniowie wchodzą wejściem głównym
klasa VI b – godz. 9.10 sala 12 – uczniowie wchodzą wejściem bocznym
klasa VI c – godz. 9.20 sala 9 – uczniowie wchodzą wejściem bocznym
klasa VII a – godz. 9.30 sala 7 – uczniowie wchodzą wejściem bocznym
klasa VII b – godz. 9.40 sala 8 – uczniowie wchodzą wejściem bocznym
klasa VII c – godz. 9.50 sala 11 – uczniowie wchodzą wejściem bocznym
klasa VIII a – godz. 9.50 sala 28 – uczniowie wchodzą wejściem głównym
klasa VIII b – godz. 10.00 sala 20 – uczniowie wchodzą wejściem głównym

Do szkoły mogą przyjść wyłącznie dzieci zdrowe, bez objawów chorobowych, jeżeli domownicy nie przebywają na kwarantannie.

Szkolne Procedury Bezpieczeństwa – rozpoczęcie roku szkolnego:

1. Przed wejściem do budynku wszystkie osoby (uczniowie, pracownicy szkoły, opiekunowie i inni) zakrywają usta i nos maseczką, chustą, przyłbicą.
2. Uczniowie wchodzą do budynku szkoły w maseczkach (innym zabezpieczeniu j.w.) i kierują się bezpośrednio do przydzielonych sal lekcyjnych.
3. W salach lekcyjnych uczniowie mogą zdjąć maseczki.
4. Po wejściu do budynku osoby dezynfekują ręce udostępnionym płynem i wykonują polecenia pracowników szkoły.
5. Po zakończeniu spotkania z wychowawcą uczniowie kierują się pod opieką wychowawcy do wyjścia

Apelujemy o zachowanie dystansu społecznego 1,5 m.
Bardzo prosimy o systematyczne sprawdzanie informacji zamieszczanych na szkolnej stronie internetowej.

Edyta Gil