Wtorek, Grudzień 3, 2019, 17:50
Miś po to misiem jest, żeby było kogo tulić, kiedy pada deszcz, żeby mieć coś do kochania i wytarcia łez.
Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem - powiernikiem największych sekretów i tajemnic. Czy święto Misia jest potrzebne? „Oczywiście, że tak!" – odpowiadają zgodnie dzieci i rodzice.
Miękki, puchaty i taki z łatką - najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i bohater wielu książek i filmów dla dzieci – Pluszowy Miś obchodzi swoje święto 25 listopada. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!" W naszej szkole też obchodziliśmy to milutkie święto. Były zagadki, kolorowanki, misiowe wyklejanki, pluszami „małe co nieco". Chociaż pluszowy miś ma już ponad sto lat cieszymy się, że jest z nami na dobre i złe.
W tym dniu spłynęło wiele prac plastycznych pt „Mój pluszowy miś". Wylosowano 3 nagrody główne i jedno wyróżnienie:
I nagrodę otrzymał uczeń klasy II b Kacper Wójcik
II nagrodę otrzymała uczennica klasy II c Ola Łapińska