Piątek, Wrzesień 27, 2019, 10:06

24. 09. 2019r. w naszej szkole przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzono je kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci zaprezentowali swoje programy.

Pretendentów do Samorządu Uczniowskiego wybierano spośród uczniów klas VI – VIII.
Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie klas IV – VIII. Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego i Regulaminem Wyborów w skład samorządu weszły osoby o największej liczbie głosów i będą pełnić następujące funkcje:
* Julia Pactwa – przewodnicząca
* Norbert Zagożdżon – zastępca
Członkowie:
1. Wiktoria Cieślik
2. Julia Pawlik
3. Natalia Magiera
4. Oliwia Furman
5. Małgorzata Klich
6. Wiktoria Pałka
7. Kamila Karcz
8. Karolina Barańska

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!