Niedziela, Czerwiec 10, 2018, 23:18
17 maja o godzinie 17.00 na spotkaniu członków Klubu Osiedlowego "Krecik" na Osiedlu Młodych odbyło się ogólnopolskie czytanie fragmentów książek Małgorzaty Musierowicz pod hasłem Ogólnopolskie Czytanie Jeżycjady.
Nasza szkoła nawiązała współpracę z Klubem Osiedlowym Krecik i grupa dzieci z klasy I a z wychowawcą wzięły udział w tym spotkaniu.
Na początek prowadząca zajęcia pani Nadia Nocoń-Jeleń przeprowadziła zabawy integrujące, a następnie przeczytała wraz z panią wychowawczynią wybrane fragmenty książek Małgorzaty Musierowicz. Następnie każde dziecko miało narysować ilustrację kojarzącą się z mlekiem. W dalszej części dorysowały na kartkach ze zdjęciami zabytków Olkusza coś związanego z Olkuszem, które miały być rozesłane do różnych ambasad. W dalszej części dzieci zaproszono na słodki poczęstunek i pyszny soczek. Niektórzy mogli również pobawić się w kąciku zabaw. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem. Wszyscy się dobrze bawili.