Niedziela, Maj 20, 2018, 23:27
Dnia 14.05.2018r. W naszej szkole odbył się kolejny Dzień Otwarty. Rodzice mieli krótkie spotkania z wychowawcami, odbyły się konsultacje z nauczycielami uczącymi i pedagogiem szkolnym. Przy tej okazji zorganizowano spotkanie edukacyjno - profilaktyczne dla rodziców: „ Narkotykowe dylematy i dopalacze, a odpowiedzialność karna nieletnich".
Tematyka dotyczyła roli najbliższych w zapobieganiu tego typu problemom w rodzinie. Uczniowie klas V, VI, VII uczestniczyli w warsztatach profilaktycznych w wymiarze dwóch godzin lekcyjnych tydzień wcześniej, dnia 7.05.2018r. Dotyczyły one uzależnień od alkoholu, narkotyków i dopalaczy. Te programy profilaktyczne zostały zrealizowane dzięki sfinansowaniu Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu.