środa, Maj 8, 2024, 09:17
Wycieczka Janów Lubelski Klasa 6a oraz klasa 8a wybrały się na dwudniową wycieczkę survivalowa do Janowa Lubelskiego. Tam na uczniów czekały nie lada atrakcje. Najpierw pełna adrenaliny przejażdżka po bezdrożach i terenach bagiennych samochodami off road, później harce i swawole na dmuchańcach.
Dzień zakończyły nocne podchody i wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku. W drugi dzień zwiedzaliśmy wystawę przyrodniczą Lasów Państwowych Puszczy Suskiej oraz Skansenu Kolejki Wąskotorowej. Podczas spaceru wokół zalewu podziwialiśmy piękno dzikiej przyrody. Następnie uczniowie sprawdzali swoje możliwości pokonując różnej trudności trasy parku linowego.