Czwartek, Listopad 16, 2023, 08:36
W dniu 30 października nasza szkoła była organizatorem zawodòw powiatowych w unihokeja dziewcząt i chłopców. Obie nasze drużyny spisały się na medal i to na...złoty, tym samym uzyskały awans do zawodów wojewódzkich.
Skład drużyn stanowili uczniowie klasy 6a: Kalina Andrzejczak, Zuzanna Węgrzecka, Zuzanna Milej, Gabriela Adamczyk, Edyta Helon, Zuzanna Glowacka, Hanna Supranowicz, Jan Cabala, Oskar Sobolewski, Filip Janik, Filip Klubiński, Michał Pokora. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.