środa, Październik 25, 2023, 08:19
13 października 2023r. świętowaliśmy wspólnie Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela.
Z tej okazji cała społeczność szkoły wzięła udział w uroczystej akademii. W części oficjalnej głos zabrała Pani Dyrektor Edyta Gil- wręczyła Nagrody Dyrektora nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, którzy w minionym roku szkolnym wyróżnili się szczególnymi osiągnięciami zawodowymi.
Przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego- jak co roku- przyznały Order Uśmiechu dla najsympatyczniejszych nauczycieli.
Część artystyczną przygotowali uczniowie klas 3a i 3b pod kierownictwem pań: Lidii Stach i Jadwigi Szatan. W zabawny sposób przekazali momenty charakterystyczne dla wspólnej doli uczniów i nauczycieli. Tańcem, wierszykami i piosenkami wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów.
Na zakończenie wręczyli nauczycielom i pracownikom szkoły kwiaty.
Uroczystość wywołała uśmiech na twarzach zarówno nauczycieli jak i uczniów. Mamy nadzieję, że wszyscy obecni miło spędzili ten czas.