środa, Październik 11, 2023, 11:02
W POWIATOWYCH IGRZYSKACH DZIECI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH drużyna chłopców w składzie: Filip Janik 6a, Igor Palenik 6a, Michał Pokora 6a, Paweł Pokora 6a, Gabriel Bujas 5b, Igor Stramecki 5a zajęła 1 miejsce.
Drużna dziewcząt w składzie: Kalina Andrzejczyk 6a, Zuzanna Węgrzycka 6a, Hanna Supranowicz 6a, Zuzanna Milej 6a, Wiktoria Kałużna 5b, Arina Martyniuk 5a uplasowała się na 3 miejscu.
W POWIATOWYCH IGRZYSKACH Młodzieży SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH drużyna chłopców w składzie Bartłomiej Siejka 7a, Adrian Sroka 7a, Alan Trojanowicz 7b, Damian Dela 8a, Wiktor Madej 8a, Ivan Ivanov 8a zajęła 1 miejsce. Natomiast drużyna dziewcząt w tej kategorii wiekowej zajęła 3 miejsce. Drużynę dziewcząt tworzyły: Julia Talaga 7b, Anastazja Bromblik 7b, Aleksandra Tracz 7b, Zuzanna Malinowska 7a, Nikola Gałka 7a, Maja Salwirak 7a.
Wszystkim serdecznie gratulujemy, a chłopcom życzymy powodzenia w trakcie finałów małopolskich które odbędą się 11 października w Nowym Targu.