Wtorek, Październik 10, 2023, 12:09
W piątek 29 września klasa VI a przystąpiła do tegorocznej edycji wydarzenia. Wspólna zabawa rozpoczęła na sali gimnastycznej o godzinie 8.00 od rozgrzewki przy muzyce. Następnie odbył się turniej klasowy.
Ideą wydarzenia było propagowanie tak ważnej dla naszego zdrowia aktywności fizycznej wśród dzieci, a przy okazji uczenie się zdrowej rywalizacji i postępowania według zasad fair play. @EuropejskiDzieńSportuSzkolnego#ESSPoland#ActiveLessonsPlan#ESSD2023#BeActive#edukacjawruchu#AKiL