Wtorek, Październik 3, 2023, 12:04
22 września uczniowie klas 7a i 7b wraz z opiekunami byli na wycieczce w Chorzowie. Zwiedzali zoo oraz brali udział w zajęciach w planetarium. Podczas zwiedzania Śląskiego Ogrodu Zoologicznego dzieci zdobywały wiedzę na temat zwierząt pochodzących z różnych stref klimatycznych świata.
Na zajęciach pt. „Fascynujący kosmos" w Planetarium Śląskim uczniowie dowiedzieli się: co rządzi ruchami planet w Układzie Słonecznym, jak zmierzyć odległość we Wszechświecie i gdzie szukać odległych galaktyk. Wycieczka była bardzo ciekawa i udana.