Piątek, Czerwiec 23, 2023, 22:27

Uczniowie naszej szkoły  rewelacyjnie zaprezentowali się na Dniach Olkusza ;).
Wystapił zespół taneczny oraz wokalno-instrumentalny.

Zespół taneczny w składzie: Ewa Swiątek 3a, Ewelina Blaszko 3a, Roża Wojna 3a, Lena Szweda 3a, Wiktoria Solecka 4b.
Opiekun Wiktoria Kurzac.
Zespół wokalno-instrumentalny w składzie:
Katarzyna Sioła 8a - wokal, gitara , chórek: Gabrysia Adamczyk 5a Kalina Andrzejczyk 5a, Edyta Helon 5a, Wiktoria Kałużna 4b, Zuzia Malinowska 6a, Eliza Słysz 5c, Maja Stankiewicz 6a, Hania Supranowicz 5a, Milena Węglarz 5a, Paula Woźniak 6b, Kasia Zięba 5c, Dagmara Czarnota 4a, Igor Szczepanik 4b.
Kamil Broda6b - pianino, Piotrek Kowalski 8a- cajon.
Absolwentki: Barbara Barczyk - wokal, Gabrysia Pstruś - gitara elektryczna.
Opiekun: Justyna Kajda.