PEDAGOG RADZI

UZALEŻNIENIA BEHAWIORALNE- GRY KOMPUTEROWE!!! (kliknij)

DRODZY UCZNIOWIE !!!

Wielkimi krokami zbliża się koniec tego niezwykłego roku szkolnego . Serdecznie gratuluję Wam wszystkim osiągniętych wyników. Wśród uczniów byli tacy, którzy bez przeszkód zaakceptowali zmiany zwiazane z nauką zdalną i świetnie sobie radzili.
             Szczególny szacunek należy się za starania tym uczniom, którzy codziennie musieli pokonywać różne trudności: z niezbyt sprawnym i mającym ograniczenia sprzętem, szybkością łącza internetowego, własnymi oporami, brakiem motywacji, problememi w domu....
            Na zbliżające wakacje życzę Wam dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Pamiętajcie                          o wszystkich zasadach, także o tych najnowszych, które się mogą zmienić, w zależności od sytuacji epidemicznej.
Absolwentom dodatkowo życzę rekrutacji do wybranej przez siebie szkoły i znalezienia w niej dogodnych warunków na rozwijanie pasji i zainteresowań, zdobycia zawodu, nawiązania nowych przyjaźni......Powodzenia!

Pedagog szkolny Urszula Ryza    :-)

JAK SOBIE RADZIC ZE STRESEM PRZEDEGZAMINACYJNYM???

SPOSOBY RADZENIA SOBIE Z WYSZYDZANIEM PRZEZ KOLEGÓW

JAK SOBIE POPRAWIĆ SAMOPOCZUCIE?

PRAKTYCZNE RADY DOTYCZĄCE EFEKTYWNEGO UCZENIA SIĘ!!

KĄCIK WIEDZY PRAWNEJ DLA UCZNIÓW!!!

KILKA PORAD DLA TYCH, KTÓRZY MAJĄ PROBLEM Z NAWIĄZANIEM RELACJI TOWARZYSKICH I CZUJĄ SIĘ WYOBCOWANI W GRUPIE RÓWIEŚNICZEJ!!!