środa, Marzec 29, 2023, 12:58
21 marca odbył się II Międzyszkolny Charytatywny Konkurs "Mam Talent - pomoc przez pasję". Utalentowana młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu olkuskiego zaprezentowala się na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury. Wśród występujących znalazł się zespół muzyczny BZIK z naszej szkoły w skladzie: Kasia Sioła, Kamil Broda i Piotr Kowalski.
Nie udało się zdobyć lauru zwycięstwa, lecz doświadczenie sceniczne oraz satysfakcja z udziału w tak szczytnym przedsięwzięciu jest wielkim wyróżnienie Gratulujemy !!!