Poniedziałek, Styczeń 2, 2023, 09:38
W poniedziałek 12 grudnia uczniowie klas 6-8 wzięli udział w Turnieju Językowym. Uczniowie walczyli w zespołach
dwuosobowych, zmierzyli się ze sobą w 3 konkurencjach między innymi w układaniu puzzli z czasownikami
angielskimi czy rozpoznawaniu języków obcych w śpiewanej piosence.
Ostatnia konkurecja sprawdzała wiedzę z
gramatyki angielskiej.
Uczniowie jako "pionki" pokonywali kolejne pola dużej podłogowej gry planszowej pod
warunkiem udzielenia poprawnej odpowiedzi. Rywalizacji towarzyszyły spore emocje w połączeniu z dobrą zabawą.
Zwycięzcami Turnieju okazali się uczniowie klasy 8b Maksymilian Borowiecki i Kacper Cebo. Z kolei w guizie o
krajach niemieckojęzycznych bezkonkurencyjna okazała się Maja Cieślik z klasy 7a.
Gratulujemy ;)