Czwartek, Październik 13, 2022, 12:51
Pierwsze zawody sportowe w tym roku szkolnym odbyły się 27 września.

W POWIATOWYCH IGRZYSKACH DZIECI W JESIENNYCH SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW wzięli udział:

Bartłomiej Siejka i Adrian Sroka z klasy 6a, Alan Trojanowicz z klasy 6b, Filip Janik i Paweł Pokora z klasy 5a oraz Gabriel Bujas z klasy 4b.

Chłopcy po zaciętej walce do ostatnich metrów wywalczyli ostatecznie 2 miejsce.
W skład drużyny dziewcząt weszły:

Julia Talaga z klasy 6b, Kalina Andrzejczyk, Zuzanna Milej, Anna Urbanik, Maria Szlachta z klasy 5a oraz Wiktoria Kałużna z klasy 4b. Uczennice zajęły 4 miejsce.