środa, Styczeń 26, 2022, 22:39
Szanowni Państwo,
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 stycznia 2022 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-1
Od dnia 27 stycznia 2022 r. do dnia 27 lutego 2022 r.
na obszarze kraju ogranicza się funkcjonowanie publicznych i niepublicznych szkół podstawowych w zakresie klas V−VIII.
Tym samym, od 31 stycznia br. następuje zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas V-VIII naszej szkoły.

• Nauka zdalna uczniów klas 5-8 przebiega według obowiązujących planów lekcji w czasie rzeczywistym na platformie Teams.
• Czas trwania jednostki lekcyjnej dostosowany jest do możliwości psychofizycznych uczniów od 30 minut - (pozostałe 15 minut to czas na indywidualne konsultacje) do 45 minut.

Nauczanie stacjonarne obowiązuje w klasach I - IV.
Dzieci przychodzą do szkoły zgodnie z obowiązującym planem zajęć edukacyjnych.
Świetlica szkolna oraz stołówka dla uczniów 1-4 będą funkcjonowały na dotychczasowych zasadach.

Proszę o bieżące śledzenie komunikatów przesyłanych przez dziennik elektroniczny oraz publikowanych na stronie internetowej szkoły.
Dodatkowe i szczegółowe informacje na temat zdalnego nauczania określa
• ZARZĄDZENIE NR 7//2020/2021 Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. M. Biema w Olkuszu z dnia 23 października 2020 r. w sprawie: sposobu realizacji zadań Szkoły w czasie nauczania zdalnego.

dyrektor szkoły - Edyta Gil