Niedziela, Wrzesień 5, 2021, 17:45

Po dwóch miesiącach beztroski powróciliśmy  do szkoły by uroczyście rozpocząć nowy Rok Szkolny 2021/2022. Wszyscy odświętnie ubrani, radośni i pełni zapału do nauki i pracy,  wzięliśmy udział w spotkaniach z wychowawcami klas.
Wszystkim Uczniom życzymy, aby ten rok szkolny wypełniała radość odkrywania i doświadczania świata. Wyznaczajcie sobie nowe cele i pracujcie zawsze na miarę swoich sił i możliwości!

Wszystkim Pracownikom naszej szkoły życzymy energii, motywacji, pasji i satysfakcji z wykonywanej pracy!

Szanowni Rodzice, życzymy Wam uciechy i dumy z osiągnięć (zarówno tych wielkich, jak i tych najmniejszych:) Waszych dzieci. Niech szkoła będzie miejscem, w którym lubią przebywać, gdzie odnajdują przyjaciół i mogą być sobą!

Wszystkim bez wyjątku życzymy aby ten rok był spokojny, zdrowy i pełen pięknych chwil!