Czwartek, Kwiecień 4, 2024, 14:50
Dnia 13 marca 2024r. uczniowie klas czwartych byli na wycieczce w Pieskowej Skale. Zwiedzili zamek, uczestniczyli w żywej lekcji historii i mieli okazję poznać historię zamku za panowania króla Kazimierza Wielkiego. Dzieci wzięły też udział w warsztatach projektowania zamków.
Wszyscy bawili się wyśmienicie i zapowiedzieli powrót w klimat minionych wieków oraz historię i zwyczaje niegdysiejszych mieszkańców zamku. Zamek w Piaskowej Skale stał się dla wszystkich miejscem zabawy i niezapomnianych emocji.