Wtorek, Luty 13, 2024, 20:41
Jak co roku uczniowie klas pierwszych, prowadzeni przez patrona naszej szkoły, Marcina Biema, wyruszyli na poszukiwanie skarbu. SKARBEM okazała się KSIĄŻKA.
W trakcie uroczystości pasowania na czytelnika, która odbyła się w naszej szkolnej bibliotece, próbowaliśmy przekonać poszukiwaczy, że czytanie książek to wspaniała przygoda, z której wynikają same korzyści.
• MOŻE ZOSTAĆ NASZYM PRZYJACIELEM
• Z KSIĄŻKĄ MOŻNA PRZEŻYĆ NIEZWYKŁE PRZYGODY
• JEST DOBRYM SPOSBEM NA NUDĘ
• POMAGA W ZDOBYWANIU WIEDZY
• UCZY MĄDROŚCI
• MOŻNA Z NIĄ ODPOCZĄĆ I ZRELAKSOWAĆ SIĘ
• JEST ŹRÓDŁEM MĄDROŚCI
• MOŻNA Z NIĄ MIŁO SPĘDZIĆ CZAS
• UMOŻLIWIA POZNANIE PRZYJACIÓŁ
• UCZY PIĘKNIE MÓWIĆ
• TO SPOSÓB NA SMUTKI I SMUTECZKI
Oczywiście nie wystarczy wiedzieć... trzeba praktykować.... Dlatego też każdy czytelnik z klasy pierwszej otrzymał BIBLIOTECZNĄ APLIKACJĘ- KSIĄŻKA STOSUJ CODZIENNIE i... PODARUJ SOBIE UŚMIECH. Jak działa aplikacja możecie przeczytać we wcześniejszych wpisach. Ponadto wszyscy otrzymali dyplomy i niezwykle pięknie ilustrowaną książkę napisaną przez uznaną autorkę Justynę Bednarek pt."Wnuczka antykwariusza" wraz z dodatkiem „Kochasz? Czytaj razem z dzieckiem! Przewodnik dla rodziców pierwszoklasisty."
ŻYCZYMY WSZYSTKIM CZYTELNIKOM NIEZAPOMNIANYCH SPOTKAŃ Z KSIĄŻKĄ!