Poniedziałek, Maj 8, 2023, 12:02
W dniu 12.04. 2023 r. uczniowie klas VI a i VI b wybrali się wraz z opiekunami do MOK w Olkuszu. Mogli uczestniczyć w ciekawej i nietypowej lekcji w kinie „Odsłaniamy świat reklamy". Uczniowie poznali najistotniejsze elementy reklamy oraz zagrożenia, jakie może nieść ze sobą. Dowiedzieli się też, jakie funkcje języka wykorzystuje reklama, by jak najlepiej przykuć uwagę odbiorcy.
Na zakończenie wszyscy z dużym zainteresowaniem i emocjami obejrzeli film
"Chłopiec z chmur", pokazujący w niesamowity sposób stosunek nastoletniego chłopca do świata przyrody, jego wielką więź ze zwierzętami, a także więzi rodzinne.
Był to ciekawy i niezapomniany dzień.