Szanowni Rodzice,
Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 3 w Olkuszu

Będziemy bardzo wdzięczni jeżeli 1,5% należnego podatku za 2023 rok przekażecie Państwo naszej szkole za pośrednictwem Stowarzyszenia na rzecz oświaty, kultury i pomocy społecznej „Wszyscy dla Wszystkich"
Liczymy na Państwa życzliwość.
Gwarantujemy, że uzyskane pieniądze będą w całości wykorzystane na potrzeby dzieci i szkoły.

Co należy zrobić?

1. Obliczyć 1,5% należnego podatku.
2. Jako organizację wskazać: Stowarzyszenie na rzecz oświaty, kultury i pomocy społecznej „Wszyscy dla Wszystkich"
               numer KRS 0000219768
lub przekażcie darowiznę na cele statutowe na konto bankowe:
           Bank Spółdzielczy w Wolbromiu o/Olkusz

nr 94 84500005 0050 0600 0442 0001