środa, Listopad 16, 2022, 22:30
11 listopada 2022r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu odbył się koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Podczas uroczystego koncertu, zostały wręczone nagrody dla laureatów V Olkuskiego Konkursu Piosenek i Pieśni Patriotycznych "Olkuszanie dla Niepodległej". Sukcesem mogą pochwalić się uczniowie naszej szkoły: Zespół wokalno-instrumentalny (Magdalena Bielach, Oktawia Wichary, Kamil Broda i Piotr Kowalski) zajął III miejsce, natomiast uczennica Katarzyna Sioła - wyróżnienie. Opiekunem zespołu jest Pani Justyna Kajda. Po wręczaniu nagród uczniowie zaprezentowali swoje artystyczne talenty na scenie przed tłumnie zebraną publicznością.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.