środa, Listopad 9, 2022, 13:17
W naszej szkole październik jest miesiącem dobroci dla zwierząt i z racji tej, Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało zbiórkę karmy i rzeczy potrzebnych dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Bolesławiu .
Jak co roku zbiórka spotkała się z ogromnym odzewem .
Na rodziców i uczniów naszej szkoły zawsze można liczyć :)
W dniu dzisiejszym wszystkie zebrane rzeczy zostały spakowane przez naszych wolontariuszy i przekazane do schroniska. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim tym, którzy przyłączyli się do akcji i którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny .
"Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas" (Flora Edwards)