Poniedziałek, Listopad 7, 2022, 09:30

27 października 2022r. W Osiedlowym Klubie Przyjaźń odbył się "Odblaskowy Zawrót Głowy". Tematem spotkania było bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym. Młodzi trójkowicze w programie artystycznym skierowanym do seniorów zwrócili uwagę na ważność noszenia odblasków.

Zaproszeni goście obejrzeli wyróżnioną prezentację multimedialną wykonaną przez ucznia naszej szkoły, układy taneczne uczennic klasy 5a oraz pokaz mody odblaskowej. Po programie artystycznym młodzież wspólnie z seniorami śpiewała piosenki i zatańczyła taniec belgijski. Ponadto uczniowie przygotowali słodki poczęstunek, rozdawali ulotki przypominające zasady poruszania się na drodze oraz odblaskowe opaski. Jesteśmy przekonani, że nasze starania znacznie wpłyną na poprawę bezpieczeństwa wśród starszego pokolenia.