środa, Listopad 2, 2022, 07:31

13 października 2022r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia
z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

Pani Dyrektor Edyta Gil wręczyła Nagrody Dyrektora nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, którzy w minionym roku szkolnym wyróżnili się szczególnymi osiągnięciami zawodowymi. Głos zabrała również pani Katarzyna Mostkowska – Helon - przewodnicząca Rady Rodziców. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, jak co roku przyznali Order Uśmiechu dla najsympatyczniejszych nauczycieli.
Uroczystość uświetnił program artystyczny pt. Koncert Życzeń, który zaprezentowali uczniowie klasy 3a i 3b pod kierownictwem wychowawczyń: Małgorzaty Szkabary i Małgorzaty Bień. Punktem kulminacyjnym koncertu był występ absolwentów naszej szkoły, Antoniego i Bartłomieja Wierciochów.
Dzień Komisji Edukacji Narodowej W Szkole Podstawowej nr 3
w Olkuszu uważamy za wyśpiewany.