Piątek, Październik 28, 2022, 09:42
Z przyjemnością informujemy, że Nasza szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie małopolskim jest prowadzony przez „Gazetę Krakowską" i „Dziennik Polski".
Ponadto nominację do tytułu Nauczyciel Roku otrzymała pracująca w naszej szkole nauczyciel Pani Beata Rup.

Aby wziąć udział w głosowaniu należy wysłać SMS, którego koszt wynosi 3,69 zł z VAT

Będzie nam niezmiernie miło jeśli zechcecie Państwo wziąć udział w plebiscycie.

Żeby zagłosować na szkołę należy, wysłać SMS KRS.546 na numer 7303

Żeby zagłosować, na Panią Beatę Rup należy, wysłać SMS KRF.284 na numer 7303