Pi膮tek, Pa藕dziernik 7, 2022, 08:08

馃惥 Jak co roku w naszej szkole Szkolne Ko艂o Wolontariatu og艂asza zbi贸rk臋 rzeczy dla zwierz膮t ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierz膮t 馃惗馃惐w Boles艂awiu. Potrzebne s膮: koce, r臋czniki, ko艂dry bez pierza, poszwy, karmy suche i mokre dla ps贸w i kot贸w, smycze, obro偶e, 偶wirek dla kot贸w, metalowe miski i garnki.
Rzeczy mo偶na przynosi膰 do 28 pa藕dziernika do 艣wietlicy szkolnej. Bardzo prosimy o do艂膮czenie do dar贸w karteczki z imieniem i nazwiskiem dziecka.
Zach臋camy do w艂膮czenia si臋 w akcj臋!
Serdecznie dzi臋kujemy 馃グ

OK, rozumiem lub Wi臋cej Informacji