Poniedziałek, Październik 3, 2022, 10:16
Nasza szkoła bierze udział w akcji „Lidl – Szkoły pełne talentów". Robiąc zakupy w sieci LIDL można wesprzeć wybraną przez siebie szkołę. Za każde wydane 50zł (w tym jeden owoc lub warzywo) otrzymuje się przy kasie jednego Talenciaka – prostokątny kartonik z kodem QR.

Talenciaki można przekazać naszej szkole na dwa sposoby:
Wejść na stronę szkoly.lidl.pl, znaleźć SP3 Olkusz – „przekaż talenciaka" i tam przepisać kod alfanumeryczny bądź zeskanować kod QR, który znajduje się na Talenciaku
Przekazując Talenciaki fizycznie szkole do specjalnie przygotowanych pudełek. Pudełko znajduje się na dyżurce w okienku u pani woźnej.
Szkoła będzie mogła wymienić zebrane Talenciaki na nagrody dla naszych uczniów: sprzęt elektroniczny, sprzęt sportowy, wyposażenie sal, przybory plastyczne, zestawy do eksperymentów oraz zajęć muzycznych.

Talenciaki w Lidlu można zbierać do 13 listopada, przekazywać do 20 listopada.

Bardzo mocno liczymy na Państwa wsparcie oraz zaangażowanie.

Z góry dziękujemy za wszystkie Talenciaki 😊