Czwartek, Lipiec 28, 2022, 18:59

Proponowany zestaw wyposażenia tornistra ucznia klasy pierwszej

Wyposażenie tornistra:

piórnik – 2 zatemperowane ołówki (twardość HB), kredki ołówkowe (najlepiej Bambino, Omega), temperówka, gumka, klej (najlepiej Glue Stick), nożyczki,
zeszyty 16 – kartkowe – 1 w trzy linie z wyraźnie zaznaczonymi środkowymi liniami (można zakupić zeszyty z kolorowymi liniami), 1 w kratkę,
zeszyt do korespondencji - 32- kartkowy w kratkę,
strój gimnastyczny (bawełniane spodenki i podkoszulek lub dres)

Przybory zostawiane w szkole w teczce tekturowej z rączką:

mały blok rysunkowy, mały blok techniczny (biały i kolorowy),
plastelina,
papier kolorowy,
farby plakatowe, pędzle,
kredki pastele olejne,
tekturowa teczka z gumką

W szatni dziecko zostawia buty zmienne w worku.

BARDZO WAŻNE
Wszystkie przybory należy podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka.