Niedziela, Lipiec 3, 2022, 22:53
24 czerwca 2022r. absolwenci klas ósmych uroczyście pożegnali rok szkolny 2021/2022.
Akademii przyświecało hasło: ,,Wyciągnij dłonie chwyć marzenie..''
W części oficjalnej głos zabrała pani Dyrektor mgr Edyta Gil, która podsumowała działalność naszej szkoły, przedstawiła wyniki i osiągnięcia, a także pogratulowała sukcesów.
Centralnym punktem uroczystości było wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród książkowych najzdolniejszym ósmoklasistom. Powodów do dumy nie brakowało, gdyż aż dziewiętnastu absolwentów ukończyło szkołę z wyróżnieniem. Osiągnięć i sukcesów w olimpiadach, konkursach, zawodach sportowych było tak wiele, że nie sposób wymienić wszystkich. Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne.
Zwieńczeniem naszej akademii był pełen humoru, refleksji i zabawy występ artystyczny uczniów z klas siódmych. Dzięki nim przenieśliśmy się w czasie i przeżyliśmy jeszcze raz dzień z życia klasy. Wzięliśmy udział w lekcjach: języka polskiego, języka angielskiego, matematyki oraz wychowania fizycznego. Punktem kulminacyjnym przedstawienia był pantomimiczno-muzyczny ,,egzamin ósmoklasisty. ''
Na zakończenie uroczystości na ręce Dyrekcji oraz Grona Pedagogicznego uczniowie złożyli podziękowania, a w dowód wdzięczności przepięknie wykonali piosenkę ,,100 Filip Lato''. Pani Dyrektor mgr Edyta Gil życzyła wszystkim słonecznych, zdrowych, bezpiecznych wakacji.