Niedziela, Lipiec 3, 2022, 22:44
Dobiegł końca kolejny rok czytelniczy w naszej szkole. W związku z odwołaniem obostrzeń pandemicznych życie biblioteczne powoli wraca na swe dawne tory. Uczniowie już bez przeszkód mogą przebywać w bibliotece i korzystać z jej zbiorów.
Przyszedł czas nagrodzić czytelników, którzy wykazali się systematycznością i znaleźli przyjemność w czytaniu.
Oto wyniki całorocznego INDYWIDUALNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO:
I miejsce Wiktoria Kałużna 3B 124
II miejsce Daniel Noga 3B 80
III miejsce Liliana Grabowska 3B 73

WZOROWY CZYTELNIK
1. Zuzanna Chodorska 3B 71
2. Nadia Bisaga 3B 70
3. Natalia Chodorska 3B 69
4. Dagmara Czarnota 3A 66

BARDZO DOBRY CZYTELNIK
5. Amelia Kocjan 3B 57
6. Amelia Jankowska 3A 54

DOBRY CZYTELNIK
7. Maciej Siwek 3B 44
8. Karolina Jałowiec 3B 43
9. Ewa Świątek 2A 40
10. Paweł Adamczyk 3B 39

Wymienieni uczniowie otrzymali dyplomy oraz staraniem bibliotekarza zostali nagrodzeni książkami.

Dyplom „KSIĄŻKA BEZ GRANIC" oraz tytuł WZOROWEGO CZYTELNIKA otrzymała również Viktoriia Zhurav z Ukrainy, która od września 2021 jest uczennicą naszej szkoły i już bardzo dobrze posługuje się j. polskim.

Wyniki KLASOWERGO KONKURSU CZYTELNICZEGO

Bezwzględnym rekordzistą jest klasa 3B, która przeczytała 873 książki. Kolejne miejsce zajęła klasa 3A (328 książek) i klasa 2A (245 książek).

GATULUJEMY zwycięskim uczniom i klasom, WSZYSTKIM życzymy ZACZYTANYCH WAKACJI.