Wtorek, Czerwiec 14, 2022, 14:14
5 czerwca nasi uczniowie super zaprezentowali si臋 na Dniach Olkusza馃憦
Zesp贸艂 instrumentalno-wokalny w sk艂adzie:
Antoni Wiercioch, Bart艂omiej Wiercioch, Piotr Kowalski, Barbara Barczyk, Blanka B贸l, Magdalena Bielach, Gabriela Pstru艣, Katarzyna Sio艂a, Gabriela Adamczyk, Edyta Helon, Natasza Januszewska, Zuzanna W臋grzecka, Maja Raku艣, Maja Michalczewska i Kinga Przybek wykona艂 utw贸r "Kometa". Uczni贸w do wyst臋pu przygotowa艂a Pani Justyna Kajda.
Zesp贸艂 taneczny w sk艂adzie:
Ka艂u偶na Wiktoria, Liliana Grabowska, Maja Majsterek, Zuzanna Tuchacz, Szram Maria, Zhurav Viktoriia, Bisaga Nadia, Ja艂owiec Karolina, Amelia Kocjan, Kulig Antoni, Maciej Siwek zata艅czy艂 do piosenki "Waka, waka".
Podopiecznych przygotowa艂a pani Izabela Pryga-Kopy艣膰.

OK, rozumiem lub Wi臋cej Informacji