Piątek, Maj 20, 2022, 10:22
Na stadionie miejskim w Olkuszu 18 maja odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym. Zawodnicy rzucali piłeczką palantową, skakali w dal, biegali na długim i krótkim dystansie.

Dziewczęta z naszej szkoły w składzie: Julia Talaga, Kalina Andrzejczyk, Gabriela Adamczyk, Anna Urbanik, Maria Szlachta, Zuzanna Milej zajęły 4 miejsce. Drużyna chłopców: Paweł Pokora, Michał Pokora, Filip Janik, Bartłomiej Siejka, Wiktor Madej, Damian Dela wywalczyła 2 miejsce.