Piątek, Maj 20, 2022, 10:18

📣 W dniu dzisiajeszym odbył się IV Miejsko - Gminny Konkurs Piosenki o tytuł "Olkuskiego Słowika" organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 9 w Olkuszu. Na scenie zaprezentowało się wielu utalentowanych uczestników, a komisja konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia.

Uczennice naszej szkoły zaprezentowały się znakomicie: Magdalena Bielach z kl. 6 zajęła I miejsce w kategorii kl. 4-6, a Barbara Barczyk z kl. 8a zdobyła wyróżnienie w kategorii kl. 7-8. Dziewczynki do konkursu przygotowała Pani Justyna Kajda😊 Serdecznie gratulujemy pani Justynie i dziewczynkom życzymy dalszych sukcesów! 🏆🎶🎤