Wtorek, Kwiecień 5, 2022, 20:28
Dnia 3.04.2022r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu odbył się pod patronatem Starosty Powiatu Olkuskiego konkurs „MAM TALENT", którego organizatorem było I Liceum Ogólnokształcące
w Olkuszu.
Oprócz promowania talentów uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych i uczniów szkół ponadpodstawowych, celem była zbiórka charytatywna. Beneficjenta zbiórki miał wskazać zwycięzca.
Naszą szkołę wspaniale reprezentowali wirtuozi klarnetu i saksofonu bracia Antoni i Bartłomiej Wiercioch. Zaprezentowali na scenie składankę utworów muzyki klasycznej i popularnej, co zostało nagrodzone gromkimi brawami publiczności. Możemy być z nich dumni.
Zwyciężczynią została Kamila Ciępka ze Szkoły Podstawowej w Zadrożu, a jako beneficjenta wskazała Pomoc dla Ukrainy z naszego Starostwa.