Poniedziałek, Kwiecień 4, 2022, 16:12

W czwartek 31 marca w siedzibie Powiatowej Stancji Epidemiologicznej w Olkuszu odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów i nagród laureatom w konkursie plastycznym „Jesień w lesie grzyby niesie".

Głównym tematem konkursu było ukazanie uroków lasu i jego zasobów poprzez wykonanie pracy plastycznej, bądź fotografii grzyba lub grzybów występujących w ich naturalnym środowisku.
Celem konkursu było popularyzowanie idei ,, grzybobrania bez pomyłek". Wśród nagrodzonych prac jury nagrodziło prace uczniów z naszej szkoły. Byli to Anna Jedynak z klasy I a, Amelia Kocjan z klasy III B i Wojciech Bień z klasy II a. Wyróżnienie otrzymali Davyd Nestor z kl. I a, Ewa Świątek z kl. II a i Wiktoria Kałużna z kl. III b. Laureatom i wyróżnionym gratulujemy!