Poniedziałek, Marzec 7, 2022, 18:44

Ten dzień był piękny, magiczny i pokazał jak bardzo potrafimy otworzyć swoje serca na pomoc dla drugiego człowieka
3 marca pod hasłem"Pomóżmy Ukrainie! "
Samorząd Uczniowski oraz Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowały zbiórkę pieniędzy dla uchodźców z Ukrainy.

Tego dnia uczniowie ubrali się w kolory niebieskie i żółte, przypięli kokardy i kotyliony.
Ogromnie dziękujemy wszystkim rodzicom , uczniom i nauczycielom ,którzy przyczynili się do tego, że ta akcja odniosła taki sukces. Udało się w ten sposób zebrać 2650zl . Pieniążki zostaną przekazane dla potrzebujących osób z Ukrainy
Jeszcze raz dziękujemy