środa, Luty 16, 2022, 11:36

Konkurs literacki „Szczęśliwa Rodzina – bez przemocy" został rozstrzygnięty. Miło nam poinformować, że laureatami konkursu zostali uczniowie naszej szkoły. 1. miejsce przyznano ex aequo Dianie Parzych z klasy 8b oraz Krzysztofowi Białasiowi z klasy 8b, natomiast 2. miejsce zajęła Maja Krysztoforska z klasy 8b.

Uczestnicy konkursu stworzyli ciekawe prace i dzięki temu wszyscy stanęli na podium.
Opiekunem naukowym nagrodzonych uczniów była p. mgr Agnieszka Piątek. Uroczystość rozdania nagród odbyła się 13 stycznia 2022 r. w gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.
Uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Konkurs zorganizował Zespół Interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, działający przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Olkuszu w ramach Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na lata 2019 -2022.