Wtorek, Grudzień 28, 2021, 15:28
„Kartka dla kombatanta" to cykliczna akcja, do której w tym roku przyłączyła się nasza szkoła. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli do olkuskich kombatantów – żołnierzy podziemia niepodległościowego, byłych więźniów obozów koncentracyjnych, Sybiraków – trafiły kartki z życzeniami świątecznymi oraz upominki.
Ta piękna inicjatywa daje seniorom –w większości już ponad dziewięćdziesięcioletnim – dużo radości i przekonanie, że pamiętamy i doceniamy ich wysiłek w walce o niepodległość naszej Ojczyzny.
Wszystkim zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy ;)