Wtorek, Listopad 23, 2021, 10:09
Szkolne Koło Wolontariatu zachęca do wzięcia udziału w akcji " Kolorowe Kredki, czyli wielki kredkowy recykling. Zbiórka jest akcją proekologiczną wspierającą recykling. Zbieramy niekompletne, częściowo zużyte i niepotrzebne kredki, które zostaną posegregowane przez naszych wolontariuszy i przekazane organizatorom zbiórki. Odrestaurowane kredki trafią do szpitali, świetlic środowiskowych lub fundacji wspierających dzieci Kredki nie mogą być pogryzione, połamane, pęknięte i zniszczone.
Zbieramy wyłącznie kredki drewniane i zatemperowane. Nie zbieramy kredek świecowych. Zbiórka potrwa do 15 czerwca 2022 roku. Pojemnik na kredki będzie stał w sklepiku szkolnym. Zachęcamy dzieci do udziału w naszej akcji charytatywno-ekologicznej.