Poniedziałek, Październik 4, 2021, 08:36
29 września odbyło się spotkanie online z autorem książek o kotku Cukierku -Waldemarem Cichoniem. Autor przedstawił dzieciom co go zainspirowało do napisania tych książek. Przedstawił nam głównego bohatera.
Przeczytał fragmenty książki „Cukierku, ty łobuzie", oraz odpowiadał na pytania dzieci. Przedstawił także kilka ciekawostek z życia głównych bohaterów. Dzieci, które zainteresowały się przygodami Cukierka mogły zakupić książki z dedykacją i autografem autora.