Poniedziałek, Październik 4, 2021, 08:29

🐾 Jak co roku w naszej szkole Szkolne Koło Wolontariatu ogłasza zbiórkę rzeczy dla zwierząt ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt 🐶🐱w Bolesławiu. Potrzebne są: koce, ręczniki, kołdry bez pierza, poszwy, karmy suche i mokre dla psów i kotów, smycze, obroże, żwirek dla kotów, metalowe miski i garnki.

Rzeczy można przynosić przez cały październik do świetlicy szkolnej. Bardzo prosimy o dołączenie do darów karteczki z imieniem i nazwiskiem dziecka.
Zachęcamy do włączenia się w akcję!
Serdecznie dziękujemy 🥰