Czwartek, Wrzesień 30, 2021, 12:41

23 września 2021 roku , późnym popołudniem, uczniowie klas VII Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marcina Biema w Olkuszu wyruszyli wraz z Paniami do chorzowskiego Teatru Rozrywki. Celem było obejrzenie musicalu pt.:,, Pinokio Il Grande'' w reżyserii Magdaleny Piekorz.

Nasza ekipa została ,,zaczarowana'' i całkowicie pochłonięta przez magię teatru.
Cudowna opowieść o potrzebie wolności, możliwości wyboru, prawdziwej miłości , która zawsze zwycięża, wreszcie swoista lekcja pokory i pozytywnej energii otworzyła serca zarówno młodzieży jak i dorosłych. Wyzwoliła pokłady wzruszeń i przemyśleń. Powiedzieć, że jesteśmy oczarowani spektaklem, to tak jakby nic nie powiedzieć.
Czary teatru na naszą szkołę zostały rzucone!