Czwartek, Wrzesień 30, 2021, 12:35
21 września 2021 roku przywitał nas piękny , słoneczny, jesienny dzień - Polska Złota Jesień. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marcina Biema w Olkuszu wzięli udział w I rajdzie integracyjnym klas V – VIII do Żurady. Droga, choć długa, bo licząca ok. 15 km pokonana bez problemowo, z radością i pogodą ducha. Na trasie uczniowie podziwiali krajobrazy Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej, poznawali szlaki ścieżek rowerowych oraz tras na spacery rodzinne.

Wszyscy miło wspominają tę cudowną przygodę, a także są zauroczeni przyrodą Olkusza i okolicy. Młodzież zdecydowanie chce powtórzyć tę wyprawę...Może w niedalekiej przyszłości uda nam się to ponowić.